Reisikorraldajale

Soomaa on avastamist väärt sihtkoht nii siseturistidele kui väliskülalistele. Siinsed suurimad väärtused on imeline loodus ja ehe kohalik elu.

Peamine külastusmagnet on mõistagi Soomaa rahvuspark, üks Eesti looduse pärleid, mida tasub külastada kõigil viiel aastaajal. Enim tuntud on Soomaa suurvesi ehk nn viies aastaaeg, kuid looduselamuse pakub Soomaa tegelikult igal ajal. Mitmesse rappa viivad mugavad laudteed, matkaradu ilmestavad vaatetornid ja puhkekohad. Jalgsi matkamisele vahelduseks võib Soomaal sõltuvalt aastaajast liikuda kanuu või SUP-laua, haabja või tõukekelgu, rataste või räätsadega - siit leiad ülevaate erinevatest matkadest.

Soomaale tasub tulla mitmeks päevaks, gruppidele sobivat majutust pakuvad:

Lisaks looduse nautimisele pakub avastamisrõõmu kogu Soomaa turismipiirkond. Siin on võimalik tutvust teha UNESCO vaimse kultuuripärandi nimistusse kuuluva haabjatraditsiooniga. Kultuurisõpru kutsuvad mõisad, muuseumid ja kirikud, toiduhuvilisi ootavad avatud talud ja külalislahked väiketootjad, saab uudistada loomi ning osaleda erinevates töötubades... Mis peamine, kõik Soomaal pakutav on ehe ja ehtne - siin pole karta turistilõkse, Soomaa külastaja saab osa ehedast kohalikust elust.

Kui vajad reisipaketi või programmi koostamisel kohalike professionaalide soovitusi, kirjuta: info@visitsoomaa.ee

Soomaa Turism MTÜ ühendab Soomaa turismipiirkonnas tegutsevaid ettevõtteid.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram