SOOMAA TURISM MTÜ

Soomaa Turism MTÜ eesmärgiks on Soomaa piirkonna turismiasjaliste ja -huvigruppide ühendamine, et tagada turismi kaasabil Soomaa jätkusuutlik areng.

Ühing on tegutsenud alates aastast 2009 eraisikute ühendusena. Juunis 2023 võeti konkreetsem suund Soomaa kui sihtkoha ühisel turundamisele ning sellega seoses otsustati jaanuris 2024 toimunud üldkoosolekul, et piirkonnas tegutsevad turismiettevõtjad on edaspidi ühingu liikmed juriidiliste isikutena.

VisitSoomaa veebilehe loomist rahastavad ettevõtjad oma liikmemaksudest. 2024. aastaks on kehtestatud kaks liikmemaksu kategooriat:

Soomaa Turism MTÜ liikmed on järgmised Soomaal tegutsevad turismiettevõtted (seisuga 05.02.24, tähestiku järjekorras ja selguse huvides selle nime all nagu neid teenusepakkujatena tunneme): 

Ühinguga on oodatud liituma kõik Soomaa piirkonnas teenuseid pakkuvad turismiettevõtjad ning teised huvilised, kes soovivad panustada turismi arengusse Soomaal. Liitumisavalduse leiad siit.

Lisaks otsestele liikmetele jagab Soomaa Turism MTÜ teemakohast infot laiemale ringile Soomaa turismiasjalistele mõeldud listis. Kui soovid oma meiliaadressi listi lisada, palun kirjuta: info@visitsoomaa.ee

Soomaa Turism MTÜ juhatuse liikmed on Aivar Ruukel, Kadi Ruumet ja Külli Eller.

Soomaa Turism MTÜ ühendab Soomaa turismipiirkonnas tegutsevaid ettevõtteid.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram